Facebook i lajki – jak mieć ich więcej i więcej?

Każda platforma ma to do siebie, że chcemy wycisnąć z niej tyle popularności, ile się da. Każdy z nas ma też inne wymagania i cele, ale nie przeszkadzają w realizacji swoich założeń. Ot, ile ludzi, tyle sposobów na wybicie się. Nie każdy z nich pamięta jednak o jednym z najprostszych sposobów – o połączeniu między social mediami, które może dosłownie zdziałać cuda. Dodanie do swojego Facebooka Instagrama czy YouTube’a może wzmocnić pozycję na liście wyszukiwania, a co za tym idzie, zwiększy obserwujących w naszych social mediach.

Subskrypcje YouTube a like na Facebooka

Warto prowadzić różne social media, ze względu na dość duże zróżnicowanie w polskim i zagranicznym społeczeństwie. Coraz częściej blogi odchodzą do tak zwanego lamusa, a zastępuje je Instagram oraz YouTube, czyli platformy, które kładą nacisk na audiowizualne prezentacje – wideo oraz fotografie. Dlatego aby zwiększyć ilość polubień na Facebooku, warto zainwestować nieco czasu w rozwijanie tego typu social mediów. Wyświetlenia  Youtube bardzo często potrafią podnieść pozycjonowanie profilu w wyszukiwarkach, a także, jeżeli w opisie lub w linku dodamy swoje pozostałe social media, mamy szansę na szersze zainteresowanie całą działalnością.

Facebook nadal nieśmiertelny

Jednak najwięcej działań warto przeprowadzać w obrębie tej platformy społecznościowej, ze względu na coraz więcej opcji, dzięki którym można szybko i łatwo zdobyć like na Facebooku. Kampanie reklamowe, regularne promowanie postów z przewagą grafik, a także inne działania, jak promocja na grupach, tworzenie osobistych grup pod tematyczne strony typu Fanpage umożliwiają zbieranie nowych obserwujących i komentujących. Tak naprawdę metod na tak zwane wybicie się jest bardzo wiele, a to, z jakiej skorzystamy, zależy w głównej mierze od naszych preferencji i potrzeb. Warto jednak pamiętać o tym, że Internet, jeżeli chodzi o dziedziny społeczne, jest coraz bardziej ze sobą połączony. Nic dziwnego, że pracodawcy wiedzą o nas tak wiele jeszcze przed rozmową rekrutacyjną.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *