Like na Facebooku – istotny dla rozwoju blogera

Facebook. Legenda już platforma, od której zależy istnienie każdego człowieka. W końcu nie bez powodu często się słyszy od znajomych: nie ma cię na FB? Nie istniejesz! Tymczasem warto zauważyć, że w przypadku like na Facebooku nie wystarczy tylko i wyłącznie być zarejestrowanym na tej platformie. Należy działać na swoim fanpage i promować go na wiele sposobów, by zdobyć odpowiednią i satysfakcjonującą ilość lajków. Jak tego dokonać?

Polubienia na Facebooku – najlepsze sposoby

Przede wszystkim trzeba trochę nad tym popracować. Nic nie przychodzi za darmo, a jeżeli tak się dzieje, to istnieje szansa, ze szybko zniknie. Dlatego warto pracować nad takim segmentem strony, jak opinia Facebook. Co to dokładnie oznacza? Chodzi o to, by nawiązywać w postach do wielu instytucji, restauracji, firm, miejsc, a także produktów, które mogłyby docierać do social media ninjów, opiekujących się FB dużych firm. Wiele z nich obserwuje swoich klientów i lajkuje ich wpisy. Polubienia na Facebook idą w górę. Jeżeli jednak nie jesteś szarym obywatelem, tylko proponujesz jakąś usługę lub produkt, sytuacja wygląda odwrotnie – proś swoich klientów o to, by oceny Facebook, czyli oceny twoich działań, wystawiali regularnie, po zakupie lub skorzystaniu z twojej oferty. To dobry sposób na zdobycie swoich obserwujących.

Facebook i inne social media

Facebook nie rozwijałby się tak dobrze, gdyby nie połączenie z wieloma innymi social mediami, ułatwiającymi przepływ informacji. Ot, polubienia na Facebook i like na Facebooku nie biorą się tylko z tego, że obserwujący działają na danej platformie. Przykładowo połączenie obserwujących na Instagramie może znacznie wzmocnić pozycję fanpage’a, dzięki czemu również odpowiedzieć na pytanie: jak zdobyć obserwatorów na Instagramie?, nie będzie już tylko pytaniem retorycznym. Wręcz odwrotnie – każdy będzie znał odpowiedź na to pytanie. Warto spróbować zadziałać w tym kierunku, prawda?

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *